SMARTBOND

UŽ ŽÁDNÉ KOMPROMISY MEZI TRENDY
V BARVENÍ A ZDRAVÍM VAŠICH VLASŮ!

Najděte svůj nejbližší salon nabízející službu SMARTBOND

najít salon

O SLUŽBĚ SMARTBOND

Ráda zkoušíte poslední módní trendy v barvení vlasů? Často si necháváte zesvětlovat či melírovat vlasy? Toužíte po radikální změně barvy vlasů?

Chcete svým vlasům dopřát maximální péči i během barvení, odbarvování či melírování? SMARTBOND JE PRO VÁS IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ!

SMARTBOND je služba, která chrání vazby uvnitř vašich vlasů během i po barvení, odbarvování či melírování. Rozdíl v kvalitě svých vlasů ucítíte hned a vydrží vám dlouhodobě při používání domácí péče SMARTBOND.

Díky službě SMARTBOND lze provádět téměř neomezené změny v barvě vlasů a to i na vlasech zcitlivělých nebo dlouhodobě namáhaných. V jeden den si tak můžete dopřát i radikální změnu barvy – například nechat se odbarvit z tmavě hnědé na světlou blond. Nebo pokud toužíte po módních pastelových nebo šedých odstínech – se SMARTBOND není nic problém.

Najděte odvahu měnit barvu svých vlasů podle nálady. Inspirujte se například módními technikami odbarvování jako je STROBING, CONTOURING, BABYLIGHTS nebo OMBRÉ.
STROBING
COUNTOURING
BABYLIGHTS
OMBRÉ
SYSTÉM SMARTBOND
Systém SMARTBOND se skládá ze 2 částí:
01

Služba v salonu

Váš kadeřník aplikuje přípravky SMARTBOND přímo během samotného barvení, odbarvování nebo melírování. Výsledkem jsou chráněné, posílené vlasy, které se navíc velmi snadno upravují.
02

Péče na doma

Chrání a dlouhodobě posiluje vazby vlasového vlákna. Doplňuje efekt služby SMARTBOND v salonu. Dodává pocit posílených, odolnějších a zároveň hebkých a lesklých vlasů. Používá se při cca každém pátém umytí vlasů, po šamponování namísto vaší obvyklé péče (např. masky). Oplachuje se.

Petra Měchurová

Salon Petra Měchurová, Praha
"Myslím, že SMARTBOND uvítají nejen ženy, které touží po radikální změně barvy, ale také ty, které se třeba k zaesvětlování nebo barvení ještě neodhodlaly, protože se bojí o zdraví svých vlasů. Díky obsahu specifické kombinace účinných látek, které chrání a posilují vlasy v průběhu zesvětlování, melírování či barvení, už se nebudou muset obávat o kondici svých vlasů asni po barvících službách. Mé klientky jsou nadšené, že nemusí volit mezi zdravými krásnými vlasy a barvou, po které touží. SMARTBOND pro mě osobně představuje záruku bezpečí pro vlasy."
"Ze SMARTBONDU jsem nadšený, konečně služba a produkt, který umožní i radikální změnu barvy vlasů, neklade meze naší kreativitě a zároveň se klientky nemusí bát zničených vlasů. Na SMARTBONDU mě baví hlavně jednoduchost aplikace, kompatibilita s produkty L´Oréal Professionnel a fakt, že nijak nezasahuje do mých zaběhnutých postupů při barvení či melírování."


PŘED
PO
TECHNOLOGIE
Základem účinnosti systému SMARTBOND je spojení kyseliny maleinové s vybranými
účinnými látkami jako jsou CERAMIDY A POLYMERY. Spolu tak dokonale chrání, posilují a znovuobnovují keratinová vlákna.
zdravé keratinové vlákno
poškozené keratinové vlákno
znovuobnovené keratinové vlákno po službě smartbond
Najděte svůj Salon Expert se službou
SMARTBOND
Svůj nejbližší salon nabízející službu SMARTBOND
najdete snadno podle samolepky na dveřích
nebo na odkazu níže.