INSPIRACE OD
AMBASADORŮ

Rebelská romantika

KOLEKCE

V první společné kolekci vytvořené našimi ambasadory z České republiky, Slovenska a Maďarska, vás každý look vezme na cestu lásky, nenávisti, boje a smíření. Jaká je láska v dnešní době?

Láska je čistá

Jako kapka vody dopadající na klidnou hladinu jezera. Každý zvuk, každý okamžik vám zní v hlavě než zmizí v zapomnění. Svět odplouvá, vytrácí se a každý váš smysl se snaží zachytit sebemenší ozvěnu emocí. Co myslíte, je to čistota nebo šílenství?

Burgundský flash dance
Andrea Josková

Klasický bob díky spojení s volnějšími vlnami a netradičně strukturovanou ofinou získává nový, rafinovaný nádech a vzniká něžně rozdivočený wild bob. Zároveň si však ponechává úžasnou vzdušnost a přirozený pohyb ve vlasech díky mahagonovým pramínkům v celkové barvě burgundského vína, které krásně rámují tvář.

Láska je nebezpečná

Hněv, obsese, nenávist, žárlivost a touha kontrolovat. Jste to stále vy nebo cizí ledová královna s mrazivým pohledem? Dokážete takovou lásku spoutat nebo ji pustíte ze řetězu?

Pixel pastel
Michal Zelenka

Ledová perleťová blond dává vyniknout nevšednímu šeříkově modrému efektu vytvořenému moderní technikou Pixel Colour. Netradiční propojení hladké textury ve vrchní partii a nedbalému messy- dressy v konečcích, dodává celému účesu mimořádnou strukturu a pohyb.

Láska bolí

Kolikrát jste měla pocit, že vám nikdo nemůže ublížit tak jako ti, které opravdu milujete? Slova mohou ranit více než úder do tváře. I přesto odoláváte, snažíte se čerpat nové síly a odpustit… a nebo už dokážete jít dál?

Modrá rebélie
Marek Pátl

Na první pohled smyslně jednoduchý účes získává díky modrému „koření“ rebelský nádech ve vrchní partii vlasů. Celý look je pak protkán jemnými pramínky poletujícími kolem tváře, které účesu dodávají lehkost a kontrastují s uhlazenou elegancí přední a zadní části vlasů.

Láska je síla

Nutí vás pracovat na ní každý den, ale zároveň je láska motor, který nám dává odhodlání, vnitřní sílu a vytrvalost. Přináší víru v sebe samé, pomáhá dosáhnout vytyčených cílů. Prohrajete nebo zvítězíte?

Krystalická měděná
Irena Vavrušková

Čistota, mohutnost splývajících krystalicko- měděných, zdravých vlasů bez zbytečných vln a rušivých tvarů je doplněna originálními efekty z pramenů omotaných hedvábnými šňůrkami, které vlasy zvýrazňují a současně zdobí.

Láska je nepředvídatelná

Přichází neočekávaně a většinou v nejméně vhodnou chvíli. Objeví se jako na pohled nevinný růžový ptáček, který kolem vás jen zlehka krouží a poletuje, aby posléze otřásla celým vaším životem. Dostane vás anebo odletí?

Nespoutaná pudrově růžová
Ľudovít Vida

Účes je esencí svobody a pohybu, kdy vzdušná vlna vedená nad čelem a volně splývající přes obličej, dává vyniknout netradiční pudrově- růžové barvě, která přechází od intenzivního odstínu u kořínků po lehký barevný nádech v konečcích.

Láska je hra

Nezná hranice, donutí vás dělat věci, které jste nikdy předtím nezkoušela. Jako jediná vám umožní cítit se opět mladá, každou lásku prožíváte jako by byla ta první. Ale dejte pozor, v této hře je velmi jednoduché prohrát. Na kterou kartu si vsadíte?

Elektrizující měď
Libor Šula

Tento účes plný energie a pozitivního náboje nenechá jediného muže chladným. Elektrizující měď a záblesky světla v ofinové části ladí s živým, vzdušným střihem, který dává vlasům obrovskou svobodu a pohyb. Stále v něm ovšem zůstává i něco z křehkosti a jemnosti díky prosvětlení v přední partii.

Láska je tornádo

Silná, nespoutaná, svobodná a nekontrolovatelná. Trvá jen okamžik než vás zasáhne a zamotá vám hlavu. Ani se nesnažte zůstat nohama pevně na zemi. Zkusíte ji zkrotit, nebo se podvolíte a necháte se unést?

Rozpustilé víření
Petra Měchurová

Rozcuchaný „messy“ vzhled vlasů kontrastuje s křehkostí tváře a vytváří tak příjemnou dynamiku celého looku. Hravost účesu je ještě umocněna zvýrazněnými prameny v různých odstínech hnědé a mahagonově měděné, které zvýrazňují propracovanou texturu celého účesu.