HI-REFLECT

Intenzivní odlesky bez závazku

TAK TRENDY!

Od New Yorku po Londýn, od Milána až po Paříž, trendem letošních Fashion weeks pro jaro/léto 2016 jsou zdravé, krásné a jemné vlasy. Maximální lesk obohacený výraznými odlesky je must-have všech módních přehlídek.

Tento trend si nyní můžete dopřát se službou HI-REFLECT v pěti zbrusu nových odstínech - Sienna hnědá, Šafránová měděná, Okrová červená, Burgundský mahagon a Terakota hnědá. Vyzkoušejte, který bude slušet právě vám a nebo je zkuste všechny a užívejte si nový look každou sezónu.


NOVÁ ÉRA BARVENÍ TÓN V TÓNU

1999

L'Oréal Professionnel vyvinul DIARICHESSE. Semi-permanentní barvu na vlasy bez amoniaku určenou pro mladé ženy, které chtějí dodat vlasům lesk nebo barevné odlesky bez výrazné změny přirozené barvy vlasů. Jak to funguje: oxidační činidla, které jsou méně agresivní než amoniak pomáhají vlas šetrně barvit. Výsledkem je přirozeně vypadající barva a jemné vlasy po dobu 6 až 8 týdnů.

2016

L'Oréal Professionnel redefinuje možnosti barvení tón v tónu s novými odstíny, díky kterým si teď mohou zářivou barvu dopřát i tmavovlásky. Jak to funguje: Speciální pigmenty zajistí výrazný barevný výsledek, který vám vydrží několik týdnů. Tyto pigmenty zůstávají na povrchu vlasů, kde se od nich lépe odráží světlo a nabízí tak ihned viditelný a intenzivní barevný výsledek a lesk i na přirozeně tmavých vlasech.

OBJEVTE SAMU SEBE

DÍKY SLUŽBĚ HI-REFLECT

Nová služba Hi-reflect je prováděna šetrnou barvou tón v tónu, která zároveň nabízí dosud nejvyšší viditelnost odlesků i na tmavých vlasech. Obsahuje speciální barviva, díky kterým je výsledek ihned viditelný a intenzivní i na přirozeně tmavých vlasech. Neobsahuje amoniak, ale naopak obsahuje pečující složky Ionène G a Incell, které vlasům zajistí výjimečnou jemnost a hebkost na dotek aniž by je zatížily.

Barvy tón v tónu nejsou permanentní, postupně se z vlasu vymývají, díky čemuž můžete svůj odstín měnit kdy se vám zachce. Jestli hledáte kompromis mezi viditelnými výsledky a šetrným barvením, Hi-reflect je pro vás ideální. Navíc vaše vlasy získají oslnivý lesk a umožní vám zazářit, kamkoli vstoupíte Vyberte si z 5 nádherných odstínů a klidně je vyzkoušejte všechny!

PŘEDSTAVENÍ CELEBRITY PRO SEZONU
JARO/LÉTO 2016

ALESSANDRA AMBROSIO

Ambasadorka L´Oréal Professionnel

IKONA 10 MILIÓNŮ FANOUŠKŮ

Alessandra Ambrosio, brazilská supermodelka s 10 miliony odběratelů na sociálních sítích, kultovní "Andílek" věhlasné značky spodního prádla Victoria's Secret a tvůrce své vlastní značky Ale by Alessandra, byla pro L'Oréal Professionnel jasnou volbou. Obzvláště pro její nádherné tmavě hnědé vlasy, které si přála oživit a učinit ještě zářivější! Alessandra Ambrosio se stala vzorem mnoha žen, ať už jako celosvětově uznávaná topmodelka nebo jako tvář z obálek časopisů jako je Vogue, Harper Bazaar a GQ.

ROZHOVOR

Jak důležité jsou vlasy ve vašem životě? Jakou roli hrají ve vašem celkovém vzhledu?
Myslím si, že vlasy jsou většinou první věcí, které si lidé všimnou, takže o své vlasy pečuji, protože první dojem je velmi důležitý!

Co hledáte v okamžiku, kdy svého koloristu požádáte o barvení vlasů?
Vždy žádám o barvu, která vypadá přirozeně a sluší tónu mé pleti. Kromě toho mé vlasy jsou neustále v permanenci vzhledem k celé řadě focení, takže spíš volím šetrnější barvu na vlasy, která je nepoškodí. Těmto požadavkům skvěle vyhovují Dia barvy na vlasy tón v tónu, jejich výsledek je přirozený a barva naopak kvalitu vlasů zlepšuje.

Jak jste se cítila bezprostředně po službě barvení Hi-reflect?
Opravdu skvěle! Hi-reflect služba je opravdu úžasná: poté, co jsem byla na barvě, mi přátelé říkali, že vypadám opravdu dobře, že se na mém obličeji něco změnilo a všichni se ptali, co to je za změnu. Hi-reflect je teď moje zkrášlující tajemství pro zvýraznění tónu mých vlasů, které mému looku dodá zářivý efekt.

Hi-reflect služba je prováděna ne-permanentní, nezavazující barvou, která dodává krásny lesk ale netvoří nevzhledné odrosty: jakým ženám byste ji doporučila a proč?
Myslím si, že služba Hi-reflect se dokonale hodí pro mladé ženy, které chtějí nějakou změnu, chtějí, aby jejich vlasy vypadaly opravdu leskle a zdravě, ale zároveň by mohly mít obavy z barvení a chtějí začít s něčím nepříliš zavazujícím. A možná také mladým ženám, kterým se začínají objevovat bílé vlasy a chtějí je zakrýt.

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY

PĚT DŮVODŮ, PROČ NAVŠTÍVIT SALON EXPERT PRO ZAJIŠTĚNÍ PERFEKTNÍ BARVY ŠITÉ PŘÍMO VÁM NA MÍRU

1.

Profesionální poradenství. Prvních několik minut v salonu je zásadních. Je to čas, kdy vám kolorista provede podrobnou analýzu vlasů a na jejím základě vám navrhne řešení vhodné právě pro váš typ a stav vlasů.

2.

Barevný výsledek šitý vám na míru. S dokonalou znalostí kolorimetrie je kolorista jediná osoba, která vám případně namíchá i dva nebo tři odstíny barvy pro dokonalý výsledný efekt. Díky tomu získáte jedinečnou barvu, která podtrhne vaše přednosti.

3.

Respekt k celkové harmonii barev. Ještě než kolorista nanese barvu, na chvíli se promění v alchymistu. Ujistí se, že barva ladí nejen s odstínem vaší pleti, očima a make-upem, ale také se stylem vašeho oblékání a vaším vysněným účesem!

4.

Vyzkoušené a prověřené techniky. Precizní nanášecí techniky, pečlivé ale rychlé, jsou klíčem k perfektnímu barevnému výsledku.

5.

Ohled na budoucnost. Kadeřník vždy zváží jak chcete vypadat v několika příštích měsícch a přizpůsobí tomu všechny aktuální služby.